Vajina mantarı enfeksiyonu tedavi edilmedikçe sağlığınıza zarar vermeye başlar. Eğer  ve genital bölgenizde sivilcelenme, kaşıntı, pembeleşme, kızarıklık varsa doktora görünmelisiniz. Doktorunuzun size vereceği ilacı düzenli olarak kullanmalısınız. Vajinal enfeksiyonlar çok inatçı bir rahatsızlıktır geçme süreleri uzundur. Eğer çocuk emziriyorsanız mantar enfeksiyonlarında kullanılan bazı kremler anne sütüne geçer mutlaka hekiminizin verdiği ilaç yöntemlerini kullanın.

 Bilinen en çok kullanılan mantar ilacı TRAVAZOL‘dur. Fiyat: 9,75 TL

Travazol anne sütüne geçen bir ilaçtır eğer bebeğinizi emziriyorsanız bu ilacı kullanmayın. Travazol’u size reçete edilin şekilde ve doğru kullanmanız gerekir. Dar pantolonlar veya sıkı-dar bezler kullanmayınız.

Travazol Kremin Yan Etkileri;

  • Uygulama yerinde kaşıntı, tahriş, yanma hissi;
  • Ciltte renk değişimi;
  • Ciltte çatlaklar;
  • Aşırı derecede kıllanma hali;
  • İsilik;
  • Uygulama yerinde bakteri kökenli bir enfeksiyon.

 

kapat

Dikkat: Bu yazı Kadınca Yaşam markası adına yazılmıştır. İzinsiz kullanılması veya kopyalanması halinde ciddi yasal sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KADINCA YAŞAMAK ADINA

Kadınca Yaşam, ziyaretçilerine Dünya'nın en güncel bilgi içeriklerini ve haberlerini sunmakla beraber, alanında uzman kişilerin yazdığı güncel kitaplar ve yazı köşelerinden içerikler sağlamaktadır. Kadınca Yaşam, bir "kadın markasıdır."

Bize UlaşınSite Haritası