Erkekler, yataklarında istekli, şehvetli,duruma göre asi, bazen yumuşak, mis gibi kokan erkekleri için süslenen kadınlara bayılırlar. Fakat, birçok kadın kendisine ve eşine zevk vermek konusunda bedenini teslim etmekten öte bir çaba göstermez Kadının bedeni erkeği uyarabilir ama onun tatmin olmasına yetmez Bu yüzden, kadının da sevişmeye katılması, hevesli olması ve sevgi göstermesi gereklidir.

Peki Erkekler Yatakta Nasıl Sevişmek İster Ve Hangi Sözleri Duymak İster?

 

 • Ona iltifat edin! Erkeklerde görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının
  düzlüğünün, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. Ona bol bol iltifat edin. Beğenildiğini ve sevildiğini farkedince yatakta daha çok zevk almaya başlar.
 • Onlarda Bizler Gibi İlgi İster!
 • Erkeklerde baştan çıkarılmak ister onu okşayın, masaj yapın, birlikte duş alın, kucağına oturum saçlarını okşayın, çekiçi bir biçimde soyunun, keskin aşk dolu gözlerle bakın, vucudunun her noktasına yavaş yavaş dokunun ve onu nelerin uyardığını farkedin.
 • Vücudunun Her Yerine Bol Bol Öpücük Konudurun!
 • Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır,
 • Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider
  Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur
  penislerinin elle okşanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler,
 • Cinsel hayatın sadece yatakta geçirdiğiniz zamanla sınırlı olduğunu düşünmeniz büyük yanılgı. Çünkü erkekler gün içinde de cinselliği anımsatan, seks vaad eden küçük detaylarla şaşırtılmak isterler,
 • Onu ne kadar çok istediğinizi söyleyin. Bu bir erkek için en büyük tetikleyicidir.
  Ne istediğinizi anlatın. Hoşunuza giden bir şey olduğunda mutlaka söyleyin.

kapat

Dikkat: Bu yazı Kadınca Yaşam markası adına yazılmıştır. İzinsiz kullanılması veya kopyalanması halinde ciddi yasal sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu bilgiler yararlı geldi mi?

Aşağıdaki ziyaretçi yorumu bölümümüzden diğer ziyaretçilere fikirlerinizi iletebilirsiniz.
Sağ alt kısımda bulunan Beğen butonundan yazıyı beğenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KADINCA YAŞAMAK ADINA

Kadınca Yaşam, ziyaretçilerine Dünya'nın en güncel bilgi içeriklerini ve haberlerini sunmakla beraber, alanında uzman kişilerin yazdığı güncel kitaplar ve yazı köşelerinden içerikler sağlamaktadır. Kadınca Yaşam, bir "kadın markasıdır."

Bize UlaşınSite Haritası