Partneriniz ile birlikte şimdiye kadar hiç yaşamadığınız zevkleri yaşamak ve seksten maksimum düzeyde zevk almak ister misiniz? O zaman bu yazımızı dikkatlice okuyup cinsel hayatınızı renklendirin.

 Aşk Kaslarınızı Çalıştırın!

Aşk kaslarının çalıştırmak için; rahat bir şekilde sırt üstü uzanın. Düşüncelerinizi susturmak ve bedeninize yoğunlaşmak için bilinçli bir şekilde nefes alın ve verin. Bir çiçeği koklar gibi nefes alın ve bir mumu üfler gibi yavaşça nefesinizi verin.

ÇEŞİTLİ OYUNLAR YAPIN!

Partnerinizle çeşitli oyunlar yapın odadan odaya kaçın, seks oyuncakları alın, seksi iç çamaşırları giyin.

AÇIK SÖZLÜLÜKTEN ÇEKİNMEYİN!

Partnerinize ne istediğinizi açıkça söylerseniz ilişkinizin heyecanı artmış olur. Sakın çekinmeyin sevişirken onunla konuşun. Bazı erkekler yatakta kaba kelimeler duymaktan çok tahrik olurlar.

ODA DİZAYNI!

Seksi yaşayacağınız odayı düzenleyin mumlar yakın, Saten yatak örtülerini tercih edin, tarçın kokulu oda parfümleri alın. Seksi sürekli Aynı odada yaşamak bir süre sonra cinsel hayatınızı monotonlaştıracak, farklı yerler deneyin.

 

kapat

Dikkat: Bu yazı Kadınca Yaşam markası adına yazılmıştır. İzinsiz kullanılması veya kopyalanması halinde ciddi yasal sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

KADINCA YAŞAMAK ADINA

Kadınca Yaşam, ziyaretçilerine Dünya'nın en güncel bilgi içeriklerini ve haberlerini sunmakla beraber, alanında uzman kişilerin yazdığı güncel kitaplar ve yazı köşelerinden içerikler sağlamaktadır. Kadınca Yaşam, bir "kadın markasıdır."

Bize UlaşınSite Haritası